هتل هما مشهد در منطقه ای آرام و ناحیه ای سرسبز

هتل هما مشهد - سامانه رزرواسیون مهر

گروه هتل های هما خلاقیت ، کیفیت و ارتباطات را سه ارزش اصلی برای کارکنان خود بر می شمارد تا به این وسیله بهترین و نوین ترین راههای کسب رضایت میزبان را در  کمترین زمان به دست آورد.
هتل هما مشهد اولین هتل پنج ستاره و لوکس که در منطقه ای آرام و پارکی وسیع و سرسبز در غرب مشهد مقدس واقع گریده است که گلچینی از آراسته ترین سوئیت ها و سالن های ضیافت و میهمانی را در قالب مجموعه ای مجلل ، برای شما به ارمغان می آورد . موقعیت بی نظیر هتل هما ، امکان دسترسی آسان و سریع را به جاذبه های مختلف شهر مقدس مشهد ، چه در ایام تعطیلات و مناسب های مذهبی ، چه در مسافرت های کاری و تجاری ، ممکن می سازد .
این هتل درتمامی اتاق ها و سوئیت های مجلل هتل ، به زیباترین نحو ممکن ، مبلمان و دکوراسیون کلاسیک و مدرن و تسهیلات راحتی را در هم آمیخته تا فضائی گرم ، صمیمی و اقامت و زیارتی به یادماندنی برای شما مهیا نماید .
با اقامت در این هتل بزرگ و با شکوه ، عظمت و درخشش ایران ، دنیای اسلام و حرم مقدس امام رضا را به همراه جاذبه های فرهنگی و تاریخی شهرمشهد از نزدیک احساس کنید . افتخار ما در ارائه برترین خدمات مدرن هتلداری ، آمیخته با سنت دیرینه میهمان نوازی ایرانیان ، به شماست .

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و رزرو این هتل اینجا کلیک نمائید .


/ 0 نظر / 19 بازدید