هتل پارسیان کوثر تهران با موقعیتی استثنایی

هتل کوثر تهران

 

هتل پارسیان کوثر در میدان ولیعصر تهران واقع شده است و به دلیل فضایی متفاوت از نظر معماری نیمه سنتی آن، یکی از جذابترین هتل های چهار ستاره تهران می باشد. هتل کوثر تهران در پنج طبقه درسال 1341 به بهره برداری رسیده و تاکنون طی چند مرحله بازسازی شده است .

هتل پارسیان کوثر تهران با بهترین موقعیت مکانی، دسترسی به مراکز اداری، تجاری، درمانی، آموزشی و تفریحی را آسان نموده است به حدی که حتی نیاز به استفاده از وسیله نقلیه عمومی هم نداشته باشید .

 فاصله هتل کوثر تهران تا فرودگاه مهرآباد 20 دقیقه و تا فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) 50 دقیقه می باشد .

امکانات اقامتی هتل پارسیان کوثر تهران : دارای 95 باب اتاق دو و سه تخته می باشد . 

امکانات دیگر هتل پارسیان کوثر تهران :اینترنت پرسرعت 24ساعته، آرایشگاه، پارکینگ، مجموعه ورزشی شامل (استخر، سونا، جکوزی و دستگاههای مدرن ورزشی)، تاکسی سرویس 24 ساعته،  13 کانال مجاز ماهواره، سیستم مرکزی تهویه، صندوق امانات و دستگاه خود پرداز بانکی .

امکانات پذیرایی هتل پارسیان کوثر تهران: رستوران سنتی دلشدگان با معماری و نقاشی اصیل  ایرانی، رستوران زند با  غذاهای ایرانی و فرنگی، تالار زمرد و سالن زیتون به ترتیب با گنجایش 450 و 50 نفر آماده سرویس دهی برای جشنها ، میهمانیها سمینارها و همایشهای شما می باشند.

 از دیگر مزایای هتل پارسیان کوثر تهران: برای میهمانان خدمات تفریحی، ورزشی جانبی با تخفیفات ویژه در نظر گرفته است مانند 40درصد تخفیف در بلیط تله کابین توچال، 50درصد تخفیف در بلیط سینما آفریقا و 50درصد تخفیف در بلیط دنیای بازی ویژه کودکان

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و رزرو هتل پارسیان کوثر تهران اینجا کلیک نمائید

/ 0 نظر / 24 بازدید