عمارت وینچستر ، خانه ارواح در کالیفرنیا

خانه وینچستر - سامانه رزرواسیون مهر

این عمارت ویکتوریائی که در سن خوزه آمریکا قرار دارد شهرت بی نظیر خود را مدیون رموز جالب و چیزهای عجیب وغریبیی است که در معماری آن وجود دارد . این عمارت در طول 38 سال با نظارت سارا وینچستر که بیوه ی ثروتمند آقای وینچستر رایفل است ساخته شد  .
 در ساخت خانه تزیینات عجیبی اعمال شده مثل درها و پنجره ها که به یک دیوار خالی باز می‌شد ، ‌ اتاقهای مخفی ، تعداد بیشماری بخاری ،  راه پله هایی که به هیچ جا ختم نمیشد یا درهایی که به یک مسیر انحرافی منتهی می‌شد و تعداد زیادی از دالانهای اسرارآمیز و یا مثلاً استفاده از عدد 13 برای تعداد شمع دانها ، ‌ ردیف های درختان ، ‌تعداد پنجره های حمام  و . . .
سارا به دلیل اعتقادی که به اشباح کاخ داشت ، هیچگاه بیشتر از یک شب در یک اتاق نمی خوابید و هر شب بصورت تصادفی یکی از اتاق خوابها را برای استراحت انتخاب می‌کرد و از نیمه شب تا ساعت دو بامداد با ارواح گفتگو میکرد !
از وقتی در این عمارت عجیب و باورنکردنی که محل توریستی است به روی عموم باز شد ، شکایت‌ها‌ی مداومی ‌وجود داشت که حکایت از اتفاقات عجیب و غریب داشت . حتی اگر توریستها به ارواح اعتقاد نداشته باشند این مکان به خاطر کثرت و تنوع زیاد در اینگونه ادعاها آنها را متحیر خواهد کرد .

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر در مورد خانه ارواح اینجا کلیک نمائید .
 
/ 0 نظر / 25 بازدید