هتل شایگان در بهترین منطقه جزیره کیش

هتل شایگان کیش - سامانه رزرواسیون مهر

هتل پنج ستاره شایگان به مساحت11000 متر مربع ( از 15000 متر مربع کل هتل ) در اواخر سال 1381 خورشیدی بنا گردیده است . معماری هتل به گونه ایست که مساحت اتاقها و راهروهها با 4 پله اضطراری و 3 آسانسور با 2 نمایی خلیج و جزیره می باشد .همچنین مشرف بودن عمده اتاقها به آبهای نیلگون خلیج فارس و رنگ آمیزی متنوع طبقات موجب گردیده است که میهمان گزینه بهتری را جهت اقامت برگزیند .
از طرفی دسترسی پیاده 2 تا 5 دقیقه ای به بازارهای پانیذ و مرکز تجاری پردیس موقیت هتل را در جایگاه ویژه ای قرار داده است .
از امکانات هتل شایگان میتوان به سونا ، کافی شاپ ، سالن بیلیارد ، سالن ماساژ ، رستوران و.. اشاره کرد . کلوپ ورزشی  هتل شایگان شامل استخر سرپوشیده با درجه آب کنترل شده، جکوزی ، سونای بخار ، سونای خشک، بدن سازی ، بوفه ، ماساژ ، ناجی و مربی ، حوضچه آب سرد ، استخر کودکان می باشد و در طبقه همکف هتل قرار دارد . سالن  بیلیارد و اسنوکر در طبقه زیرین هتل قرار دارد و دارای دوازده میز مخصوص بیلیارد و اسنوکر  می باشد . زمین تنیس رو باز هتل در فضای سبز شمالی هتل قرار دارد.با توجه به شرایط هوائی جزیره بازیکنان می توانند در شب نیز از زمین استفاده نمایند .
این هتل افتخار دارد تا به عنوان اولین Hotel School در جزیره زیبای کیش ، میزبان برگزاری دوره های آموزشی هتلداری و توریسم باشد .

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و رزرو این هتل اینجا کلیک کنید .

/ 0 نظر / 26 بازدید